Долучайся, взаємодій, створюй. Партнери: Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, Бериславська міська рада Херсонської області, Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради.

Метою проєкту стало ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території ОТГ та  системна робота по запобіганню нових сміттєзвалищ; підвищення екосвідомості населення, в першу чергу підростаючого покоління та молоді.

Серед основних результатів, це: збір і аналіз даних після офіційного опитування, інформування органів влади та населення про виникнення стихійних смітників, включення заходів з покращення екологічних показників у відповідні програми Бериславської міської ради; адвокаційна кампанія – проведення перемовин з владою щодо відпрацювання звернень; просвітницька робота по навчанню роздільного сміття в школах та проведення екоконкурсу «Ми-екосвідомі діти майбутнього».

Наша організація  провела 4 воркшопи, залучили 60 чол ( по 15 на один захід), провели та залучили до круглого столу 10 людей, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед  дітей у кількості 120 чоловік. Залучили до конкурсу учнів 7 шкіл. Провели та залучили до брифінгу 15 чоловік.

Також придбано для створення однієї сучасної площадки для збору сортованого ТПВ  три контейнери.

Національна Арт-Подія MOLODinUа. Партнери: Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Бериславська міська рада Херсонської області, Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради.

Метою проєкту було представити свою громаду в національному молодіжному арт-проєкті та отримати шанс створити крутий мурал у нашому  місті.

Основним результатом стало те, що наш малюнок ввійшов у трійку кращих, ми узгодили місце розміщення муралу, підписали рамковий меморандум, узгодили місце розміщення муралу. Проект не завершено через війну.

Нашою організацією для цього було створено ініціативну групу, організовано виконання малюнку, створено слогану «Янголи-охоронці Бериславщини» та залучено громаду до процессу голосування.

«ШЛЯХ/YOL». Партнер: ГО «Ель Чєбєр» за підтримки Українського культурного фонду, Українського інституту і Кримського дому.

Берислав став одним з шести пунктів арт-каравану «Чумацький шлях»

Вчора до Берислава прибув арт-караван «Чумацький шлях» в рамках проєкту «ШЛЯХ/YOL». Головною метою заходу стало нагадування про нерозривність зв’язку українського народу і кримських татар.

Презентація Чумацького шляху відбувалась в центральному  міському парку. Тут була розгорнута виставка кримськотатарського посуду, проводилися майстер-класи з розпису хною, малювання на воді, а всіх бажаючих пригощали справжньою кримськотатарською кавою, приготованою на піску.

Арт-караван стартував у Києві 25 серпня, впродовж 7 днів – з 25 по 31 серпня, відомі кримськотатарські і українські діячі культури, журналісти, блогери подолають шлях від Києва до Криму (КПВВ «Каланчак»), тим самим пройшовши маршрутом історичного шляху, по якому ходили чумаки в Крим по сіль.

Від імені організаторів проєкту, міський голова Олександр ШАПОВАЛОВ отримав подяку за сприяння у реалізації акр-каравану «Чумацький шлях».

Співорганізаторами та координаторами проекту стали ГО «Відродження Берислава» (Сергій ШАПОВАЛОВ), ГО «Бери і слав» (Сергій СТАРОДУБЕЦЬ), ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (Павло ЯРМІЙ).

«Всесвітній день прибирання». Партнери: Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it Ukraine, Бериславська міська рада.

Всесвітній день прибирання World Cleanup Day ♻️

📍 Херсонська область, м. Берислав

Дякуємо координатору Наталії Стародубець 💚 команді, учасникам та партнерам

#worldcleanupday #letsdoitukraine #побачивприбери #letsdoitworld

Возможно, это изображение один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе

«Розробка стратегічного плану на 2022-2024 роки, операційного плану на 2022-2023 роки, проведення тренінгу з фандрейзингу та консультації для фіналізації напрацювань по стратегічним документам». Партнер: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Наша організація була утворена на початку 2021 року для задоволення потреб громади Бериславської громади Херсонщини. З моменту утворення ми шляхом проб та помилок змогли реалізувати великий проекти за підтримки міжнародних доноріві та проекти місцевого значення за підтримки місцевої адміністрації, навіть наприкінці лютого 2022 року ми були готові завершувати останній наразі проект та готувати нові. Після дислокації команди, ми горіли бажанням поновити діяльність на місцях перебування, цього разу зі стратегічними документами, яких вимагають більшість міжнародних грантових конкурсів та з консультаціями зовнішнього експерта для окреслення майбутніх планів.

Тому нами було подано заявку на грант від ІСАР Єднання на проведення серії тренінгів та фасилітованої сесії для розробки стратегічного документу та консультацій.

Завдяки перемозі в проєкті «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства в Україні» маємо розроблений стратегічний план на 2022-2024 роки, операційний план на 2022-2023 роки, фандрейзинговий план на 2022-2024 роки.

«Банк Підтримки Молоді» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру UKR03RPP». Партнер: ФОНД ООН У ГАЛУЗІ НАРОДОНАСЕЛЕННЯ (UNFPA).

Наша організація завдяки проекту забезпечила адаптацію та інтеграцію молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, надання партнерської підтримки молоді, яка проживає на тимчасово окупованій території України, а також молоді, яка перебуває закордоном в межах програм з тимчасового захисту для громадян України;

Розвинуто та підтримано культуру волонтерства, здійснилась координація та підтримка молодіжного лідерства у волонтерських ініціативах.

Ми стали частиною Молодіжного простору м.Дрогобич. Було організовано заходи з залучення молоді до самореалізації в наших проєктах та заохочено створювати власні проєкти за нашої підтримки.

Проєкт допоміг посили організаційну спроможність нашої організації, а молодим людям відчути в собі сили для створення суспільної цінності, користі там, де вони опинилися, тим паче, що ми самі знаходимося в схожих умовах; членам організації та потенційним членам надана можливість навчатися навичкам майбутнього, готувати проєкти та реалізовувати їх. Ми знайшли партнерів серед влади та місцевих ГО для подальшого зміцнення нашого потенціалу у підтримці молоді.

Конкурс малих грантів «Підтримка екологічних громадських ініціатив із південно-східних областей України під час війни» в межах програми «Демократична практика». Партнер: МІЖНАРОДНИЙ ФОНД “ВІДРОДЖЕННЯ”.

В рамках проєкту проведено просвітницьку роботу в Гімназії №5 імені Героя України Сергія Кульчицького Дрогобицької міської ради щодо навчання роздільного сортування ТВП (тверді побутові відходи) та організовано та облаштувано міні-сортувальну станцію  для підвищення екологічної свідомості серед учнів та сприяння сталому використанню ресурсів. Діти зрозуміли важливість сортування задля збереження навколишього середовища. Важливе досягнення, що  старшокласники навчились проводити майстер-класи молодшим дітям, що ще більше мотивує дітей та залучає до сортування повністю родинами. Також важливим досягненням проєкту є те, що Дрогобицька влада, побачивши серйозність і масштабність проєкту, долучилась фінансово, а саме виділила з міського бюджету кошти на будматеріали для допомоги у облаштуванні сортувальної станції.